ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Със заповед на премиера Стефан Янев Деян Стратев е назначен на длъжността изпълнителен директор на Българската агенция по безопасност на храните. Това съобщават от пресцентъра на служебното правителство.
препоръчано
Стратев е доцент по ветеринарно-санитарна експертиза в Тракийския университет в Стара Загора. Преминал е през различни допълнителни обучения в Италия, Словакия и Турция. Притежава допълнителна квалификация по експертиза и контрол на храните. Владее отлично английски език.
Със заповед на министър-председателя е освободен досегашният изпълнителен директор на БАБХ Паскал Желязков.
свързани новини
РОКАДА: Дама поема шефския пост на митницата в Пловдив
10451
на 20.05.2021
САМО В ПИК! Георги Марков с ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ на кого ще прилича Румен Радев
174351
преди 7 часа


