BG EN

ЧИСТКАТА ПРОДЪЛЖАВА: Сменят и шефа на ДАНС в Пловдив

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЧИСТКАТА ПРОДЪЛЖАВА: Сменят и шефа на ДАНС в Пловдив

38437
на 01.06.2021
ЧИСТКАТА ПРОДЪЛЖАВА: Сменят и шефа на ДАНС в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сменят шефа на ДАНС в Пловдив. Информацията потвърдиха сигурни източници, пише "Марица".

препоръчано

Досегашният Тодор Ангелов ще бъде пенсиониран, като вече е уведомен.  Той пое поста през април 2018 година, когато замени Николай Петров като шеф на контраразузнаването. Ангелов е дългогодишен служител на ДАНС в Пловдив, като преди да поеме кормилото дълги години е начело на отдел „Антитерор“. 

Рокадите в ДАНС започнаха седмица след началото на скандалите около подслушванията на политици. Тогава служебният премиер обяви, че действията на председателя на ДАНС са политически и са накърнили престижа на службата. Отстранен бе Димитър Георгиев. Вчера с поста си на зам.-председател пък се прости Недялко Недялков.   

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК