ГОРЕЩО
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПСИХОЛОГ: "Децата садисти" ПОНИКНАХА, докато се радвахме за ловците на педофили
ПО ЧУДО БЕЗ ЖЕРТВИ: Обекти на "ЕМКО" гърмят за четвърти път, ето какви боеприпаси се произвеждат в завода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от членовете на управляващата партия Обединена малайска национална организация завел дело срещу министър-председателя на страната Наджиб Разак във връзка с това, че получената за политическа дейност крупна сума се е оказала в личната сметка на държавния глава. Това съобщава в петък "Чанел Нюз Азия".
препоръчано
В иска се указва, че партията, председател на която е Наджиб Разак, не е могла да използва около 650 милиона, получени от „спонсори от Саудитска Арабия“. Вместо това средствата по неизвестна причина са се оказали в сметката на министър-председателя.


