ГОРЕЩО
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският национал Ивайло Чочев отбеляза едно от попаденията за Палермо при победата над австрийския Шулц с 11:0. Бившият футболист на ЦСКА се разписа в 11-ата минута, като преди това Франко Васкес бе дал преднина на италианския тим. По два гола в срещата добавиха Александър Трайковски и Лука Ригони, а по веднъж също се разписаха Синиша Анджелкович, Андреа Белоти, Ахмад Бенали, Пирело и Оскар Хилемарк.
препоръчано
Следващата контрола на Палермо е на 18 юли срещу Алпе Ардиа, като проверката е последна от първата част на подготовката на италианския тим.
свързани новини
Чочев: Надявам се ЦСКА да се върне, където му е мястото
4318
на 07.07.2015
ОЧАКВАТ СЕ РЕКОРДНИ ПРОДАЖБИ: Левски пусна абонаментните карти
2675
преди 33 минути
ШУМ НА ПАРИ: Славия се разбра със Звезда за Балов
5038
преди 4 часа
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
10604
преди 5 часа
ЦСКА вложил три пъти повече от уговорката за “Армията“
7148
преди 6 часа


