ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валери Божинов най-после блесна в Италия с футболни качества, реализирайки първия си гол за Тернана. Българският нападател се разписа при гостуването на Виртус Ентела, което обаче беше загубено с 1:2. Мачът беше отложен от 8-ия кръг на Серия "Б".
Божинов отбеляза за 1:1 в 49-ата минута, наказвайки Иван Пелицоли, след като преди това Ерик Ланини бе дал преднина на Виртус Ентела в 27-ата. Победното попадение за домакините бе дело на Симоне Якопони в 67-ата минута.
След поражението Тернана се намира в опасна близост до зоната на изпадащите. Божинов и компания имат 11 точки и заемат 17-ото място от 22 отбора. Лидер е Карпи с 24 точки, а Виртус Ентела е на 14-ата позиция с 15.
препоръчано
НОВА УЛИКА! Има ли скрито послание в СМС-а на Ивайло Калушев до майка му?
131931
преди 2 часа
ГОРЕЩА НАДПРЕВАРА: Трима останаха кандидатите за председател на БСП
39168
преди 3 часа


