ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След 4 поредни загуби Атромитос най-после спечели точка в гръцкото първенство. В последна среща от 13-ия кръг отборът на Борислав Стойчев завърши 1:1 като гост на Панайтоликос и заема 14-о място в класирането с актив от 10 точки - три по-малко от днешния си съперник.
Едуардо Брито откри за гостите в 65-ата минута, но в 69-ата Лукас Виляфанес изравни. Стойчев беше на резервната скамейка, но не взеле в игра.
препоръчано
Начело в Гърция е Олимпиакос с 13 победи от 13 мача и 39 точки, следван от АЕК с 26. ПАОК на Димитър Бербатов дели третата позиция с Паниониос и Панатинайкос. Трите тима имат по 22 точки.
ЦСКА готви трансферна бомба
7750
преди 3 часа
Предложиха играч на Шефилд Юнайтед на ЦСКА
11449
на 13.06.2026
ЦСКА пред раздяла с един от двамата си нападатели
11847
на 13.06.2026
Наш национал подписа с Цървена звезда
6800
на 13.06.2026


