BG EN

Чужденец става шеф на школата на Ботев Пловдив

Футбол

Чужденец става шеф на школата на Ботев Пловдив

10295
на 16.09.2023
Чужденец става шеф на школата на Ботев Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Испанец или французин ще бъде новият директор на школата на Ботев Пловдив, твърди “Мач Телеграф”.

препоръчано

Собственикът на клуба Антон Зингаревич, бил впечатлен от стиловете на игра и развитието на младите футболисти от двете нации и иска подрастващите футболисти още от съвсем крехка възраст да свикват с модерния западноевропейски футбол.

Към момента шеф на “жълто-черната" Академия е легендата Трифон Пачев. Заради слабите резултати през последните години на една от най-плодотворните школи в българския футбол обаче, ръководството на “канарчетата" е взело решение да освободи бившия защитник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК