BG EN

Чуждестранните бойци на "Ислямска държава" няма да получат разрешение да напуснат Ракка

Близък изток

Чуждестранните бойци на "Ислямска държава" няма да получат разрешение да напуснат Ракка

19639
на 14.10.2017
Чуждестранните бойци на Ислямска държава няма да получат разрешение да напуснат Ракка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чуждестранни бойци на „Ислямска държава“ няма да получат разрешение да напуснат град Ракка, предава AFP, цитирана от "Фокус". Това са съобщили в събота за агенцията представители на подкрепяните от САЩ Сирийски демократични сили.

препоръчано

По-рано стана ясно, че сирийските бойци на терористичната организация са напуснали града, като поне 100 от тях са се предали на военната коалиция, която започна битка за Ракка в началото на юни тази година. От военната групировка, съставена най-вече от кюрди и араби, са заявили, че на „чуждестранните бойци няма да им се позволи да си тръгнат от Ракка“. Допълнителна информация не се предоставя. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК