ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само четирима ще са първокласниците тази година в основно училище „Академик Михаил Димитров” в село Чупрене, коментира пред Радио “Фокус”- Видин директорът на училището Бойка Симеонова.
препоръчано
Тя посочи, че децата са от Чупрене. Първокласниците ще учат в слята паралелка.
„През учебната 2014-2015 г. децата в първи клас бяха 11 и бе обособена самостоятелна паралелка, но през новата учебна година ще трябва да имаме слята”, обясни Симеонова. Училището е средищно, намира се в планински район. В него се обучават всяка година около 50-60 деца. С училищен автобус се извозват деца от съседните села – Репляна, Търговище и Върбово.
Синдикат "Образование" иска да се удължи междусрочната ваканция
14621
на 18.01.2026
Фондът за младите таланти на София приема кандидатури до 31 януари
11390
на 18.01.2026
Ректори и професори от България и Унгария се срещат в Самоков
15477
на 17.01.2026


