ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
Доц. Татяна Буруджиева: Илияна Йотова ОТДАВНА е в предизборна кампания, ДПС ще я подкрепят
НОВИ ПОДРОБНОСТИ ЗА УБИЙСТВОТО НА ВЛАДО ЗАГАТОТО: Огънят лумнал от спалнята на бизнесмена, оградата на дома му е с шипове - вероятно самият той е пуснал вътре екзекутора
Само в Алгарве е по-евтино от Слънчев бряг за семейна почивка в Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение със сила от осма степен по скалата на Рихтер разлюля Папуа-Нова Гвинея, съобщи SBS, като се позовава на данни от Геологическа топографска служба на САЩ (USGS).
Трусът е регистриран на 47 км западно от Арава, административен център на региона Бунгевил.
Тихоокеанският център за предупреждения за цунами алармира, че през следващите три часа има потенциална опасност за образуване на цунами, съобщи Ройтерс.
Освен Папуа-Нова Гвинея, застрашени от цунами са Соломоновите острови, Науру, Индонезия, Чуюк, Вануату, Кошрай и Понпей.
препоръчано
свързани новини
СТРЕС! Силен трус от 6,8 по Рихтер удари Папуа Нова Гвинея
7307
на 31.08.2016


