ЧУТОВНА НАГЛОСТ! Клиенти на „Лидл” изригнаха срещу лошото обслужване и развалените продукти на веригатa (снимки)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възмутени клиенти на „Лидл” се оплакаха от веригата. Според потребителите търговският гигант предлага некачествени стоки и лъже в цените. Ропотът на клиентите е предизвикан в магазините в Шумен и Сливен. Вижте за какво става въпрос.
„Днес в LIDL Сливен купих следните гъби произведени в Полша и пакетирани в България. Гъбите са пакетирани на 2 реда в кутията. Горен, видим ред: големи, хубави гъби, миришат на пресни. Долният ред обаче не беше същият. Гъбите бяха малки и миришеха на развалени. Казано по-просто, фирмата направила ''капак'' от пресни гъби на кутия с развалени. Става дума за гъби на ШАМПКОМЕРС-ЕООД Ново Село. Утре се надявам, без много разправии, да ми върнат парите...По принцип пазарувам основно от LIDL и малко се учудих на тази неприятна изненада.”


„Редовен клиент съм Ви, но тази сутрин просто ме ядосаха вашите служители в Шумен. Винаги проверявам за предложени промоции, а такива често има. Днес виждам, че гъбите от 4,49 лв. само днес на 2,99 лв.! Отивам на касата и си плащам, бях закупил и други стоки след като погледнах касовия бон виждам, гъбите са маркирани не на промоционалната цена. Обърнах се към касиера, а той ми отговори, че това не е вярно да отида да проверя. Отидохме с охраната и видяхме, че цената само днес е 2,99 лв. Но касиера вместо да ми се извини за некомпетентността си отговори ми да чакам ще ми върне разликата в парите. След като почаках малко аз си тръгнах, защото не съм за разлика от 1, 50 лв., но просто отношението ме вбеси. По този начин ме загубихте като редовен клиент. Лошо за веригата, че губите по този начин клиентите си!”


