ГОРЕЩО
Приеха оставката на Делян Добрев като депутат - четирима негови колеги от ГЕРБ не го пускат
ТРАГЕДИЯ В УГЪРЧИН! Две жени и мъж са открити мъртви, подозират убийство от страст
Шестима министри на вътрешните работи получиха доклад от 250 страници - милиони са отивали за ремонти и служебни облекла, вместо за превенция на катастрофите
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
"Песента е нелепа и несериозна. Не разбирам защо толкова много хора я харесват", сподели красавицата
Мария Шарапова ненавижда нашумелия музикален хит "Гангнам стайл" на корейския рапър PSY. "Песента е нелепа и несериозна. Не разбирам защо толкова много хора я харесват", сподели красавицата. Интересен факт е, че преди известно време 18-годишната Лаура Робсън и най-добрата млада канадска тенисистка Южени Бушар заснеха видео на мелодията, като в него се включи именно Маша, но тогава тя не е имала представа в какво се забърква. "Звучах все едно не зная за какво става въпрос. Определено се срамувам от себе си. Карах си колата, когато за първи път чух това глупаво парче.", ядосано признава рускинята. Както е известно, "Gangnam style" на PSY влезе в рекордите на Гинес като най-гледаната песен в Youtube. Парчето, пуснато през юли в мрежата, успя да задмине хитове на Джъстийн Бийбър и Адел с 4 938 688 "харесвания".препоръчано


