BG EN

Шарън Стоун влезе в болница

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Шарън Стоун влезе в болница

13893
на 25.04.2014
Шарън Стоун влезе в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шарън Стоун е била приета о по спешност в бразилска болница. Местно радио съобщи, че най-вероятно актрисата е получила удар, но клюкарска медия лансира друга версия - алергична реакция на антибиотици за лечение на грип.

препоръчано

Официална информация за това липсва. Звездата от „Първичен инстинкт” пристигна в страната още в началото на месеца, за да проведе една от своите благотворителни гала вечери за борба срещу СПИН, на която присъстваха още звезди като Кейт Мос и Наоми Кембъл.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК