BG EN

ШАШ! Гола проститутка скочи през балкона, за да избяга от ченгетата

ШАРЕН СВЯТ

ШАШ! Гола проститутка скочи през балкона, за да избяга от ченгетата

32432
на 12.01.2017
ШАШ! Гола проститутка скочи през балкона, за да избяга от ченгетата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гола проститутка скочи през балкона, за да избегне внезапната полицейска проверка на бардака, в който се "трудела". Неочакваният инцидент станал в Москва. Публичният дом се помещавал на първия етаж в обикновена панелка. Единствената заплаха за голата жрица, както отбелязва РЕН.тв, бил адският студ навън, на височината, от която скочила тя. 

препоръчано

"Колежките й" останали в бардака и дори се похвалили пред ченгетата, че всички са с висше образование. Въпреки това те били готови да ощастливят клиентите си само срещу 2000 рубли - доход, за който те само биха мечтали, ако са на държавна работа.

Една от труженичките дори се разприказвала и обяснила, че образованието й помагало в работата - трябвало да бъдеш и добър психолог и да умееш да разговаряш с клиента.

Превод: ПИК 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК