ГОРЕЩО
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
Контрера с тежки думи след консултациите при Йотова: Намираме се в конституционна каша
Марко Рубио с предупреждение: САЩ не изключва да проведе военна операция срещу Иран
Мария Петерсон е на 31 години и има над 100 000 последователи в Инстаргам
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 25 години шведката Мария Петерсон взима своето удостоверение за пилот на въздушен лайнер. Но й позволяват да управлява „Боинг-737” едва от година, когато навършва 30 години.
препоръчано

Младата дама се радва на много почитатели, вече повече от 100 000 в социалната мрежа, тъй като демонстрира перфектна фигура, която е успяла да формира благодарение на упражнения по йога и правилно хранене.
Петерсон е винаги настроена позитивно, тя се усмихва повече, отколкото дори е необходимо,казват за нея колегите й. А тези, които разгледат снимките, са на мнение, че шведката е и истински секс символ
свързани новини
Вижте фолк дивата, станала секс символ на десетилетието
59310
на 15.01.2016
Волейболистка стана секссимвол №1 на Азия
9635
на 02.01.2016
Братът на Кейт Мидълтън - новият секссимвол
21420
на 13.07.2015


