ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! БСП скочи на Руди Гела за отвратителното му държание с Илияна Йотова: Нагло използва авторитетната трибуна на президента за предизборни цели
ГОРЕЩО В ПИК TV! Писателят Веселин Стаменов: Как родител пуска детето си в Мексико с "неговия лама"?! Очевидна е връзката на ППДБ с тази шайка (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Окръжен съд в Стокхолм остави в сила европейската заповед за арест на основателя на сайта WikiLeaks ("Уикиликс"). Така съдът отклони молбата на адвокатите на Асанж да анулира заповедта. “Стокхолмският окръжен съд обяви решението си да остави Джулиан Асанж под задочен арест", гласи съобщението на съдебната инстанция. Съдът подчертава, че Асанж остава заподозрян в изнасилване и има опасност да се укрие от правосъдието.
препоръчано
Посланиците на страните от ЕС одобриха 3,2 млрд. евро за България по механизма SAFE
8551
преди 59 минути
Съучастничката на Епстийн отказа да отговаря на въпроси по време на разпит
10765
преди 2 часа


