BG EN

Шведските военни признаха подводницата в Стокхолмския архипелаг за технически проблем

Европа

Шведските военни признаха подводницата в Стокхолмския архипелаг за технически проблем

4200
на 13.04.2015
 Шведските военни признаха подводницата в Стокхолмския архипелаг за технически проблем
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подозрителният плавателен съд, който на 31 октомври 2014 г. във водите около столицата на Швеция бе приет за подводница, се оказал „технически проблем“. Това е съобщил пред телевизия СВТ началникът на оперативните части на въоръжените сили на страната Андерс Гренстад, цитиран от ТАСС, пише "Фокус". Достоверността на думите му е потвърдил пред агенция ТТ прессекретарят на министерството на отбраната.

препоръчано

Операцията по установяване на „подводна активност на чужда държава“ в акваторията на Стокхолмския архипелаг продължи от 17 до 24 октомври 2014 и завърши безрезултатно. Местните медии твърдяха, че обект на търсенето може да е руска подводница. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с Лолита експрес на Епстийн... (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК