BG EN

Швеция с мерки в защита на бежанците след палежите на три приемни центъра

СВЕТЪТ ДНЕС

Швеция с мерки в защита на бежанците след палежите на три приемни центъра

2495
на 19.10.2015
Швеция с мерки в защита на бежанците след палежите на три приемни центъра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шведската полиция ще предприеме превантивни мерки за защита на бежанците, след като бяха извършени три палежа на центрове за пребиваване в рамките на седмица, съобщава VG News, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Първият пожар е регистриран във вторник в лагер за непълнолетни, пребиваващи в Швеция без родители, разположен в околностите на Малмьо. Следващият – в петък – е бил в училище в южаната част на скандинавското кралство, където временно са били настанени 80 души. Нападението срещу третия център е било в събота отново в училище, намиращо се в малко населено място южно от Гьотеборг.

При инцидентите няма пострадали, но въпреки това полицията увери, че ще разследва случаите като умишлени палежи.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК