Швеция спечели своята група след здрава битка срещу Полша

2878
на 23.06.2021

Отборът на Швеция надигра Полша в истински трилър в последен мач от група "E" на Евро 2020.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

"Тре крунур" спечели по изключитено драматичен начин с резултат 3:2 и по тази начин завърши на първо място в своята група.

Емил Форсберг откри още във втората минута, а в 59-ата минута удвои. Роберт Левандовски обаче намали с чудесен гол в 61-ата, а в 84-ата минута изравни.

Все пак резервата Виктор Клаесон донесе победата за шведите с гол в четвъртата минута от добавеното време.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО) И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО)