Шедьовър! Суарес с уникален гол! Барса докосва Купата на Краля (ВИДЕО)

ВИДЕО

17605
на 02.02.2017

Барселона спечели с 2:1 при визитата си на Атлетико Мадрид в първа среща от полуфиналните сблъсъци за Купата на Краля.

Отборите си размениха по едно полувреме, като гостите доминираха през първата част и вкараха два гола дело на Суарес и Меси, а домакините намериха верния ритъм след почивката и намалиха на 1:2 чрез Гризман. Реваншът на "Ноу Камп” е на 7 февруари.

Всичките попадения в мача дойдоха след майсторски изпълнения, но голът на Суарес с пробив от центъра на терена се откроява. Селта и Алавес са другите два отбора, които продължават борбата в състезанието. Като към момента Барселона е сериозен фаворит за спечелване на трофея.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)