BG EN

Шест души бяха осъдени в Румъния за пране на пари и организирана престъпност по делото "Ромпетрол"

Балкани

Шест души бяха осъдени в Румъния за пране на пари и организирана престъпност по делото "Ромпетрол"

5528
на 07.10.2014
Шест души бяха осъдени в Румъния за пране на пари и организирана престъпност по делото Ромпетрол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шест души, сред които бивш министър и един сенатор, получиха днес присъди затвор в Румъния за пране на пари, злоупотреба с вътрешна информация и организирана престъпност във връзка с нелегален трансфер на 85 милиона долара от петролна компания, предаде АП.

препоръчано

Апелативният съд на Букурещ осъди днес бившия телекомуникационен министър Сорин Пантиш на две години и осем месеца затвор, а сенатора от Национално-либералната партия Сорин Рошка Стънеску - на две години и четири месеца, като членове на организирана престъпна група.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК