ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Ангелов върна Кокорчо в 7 клас (ВИДЕО)
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
Темида
Шестимата задържани от хосписа в Ягода обжалват мерките си за неотклонение
13733
на 18.06.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шестимата задържани от незаконните хосписи в село Ягода ще обжалват мерките за неотклонение в Окръжния съд в Стара Загора. Те бяха оставени за постоянно в ареста.
препоръчано
Прокуратурата повдигна пет обвинения на задържаните - за противозаконно лишаване от свобода, за нанасяне на средна телесна повреда по особено мъчителен начин и за осуетяване на проверки от страна на институциите. За това те могат да получат до 12 години лишаване от свобода.
И шестимата задържани отрекоха обвиненията срещу тях или запазиха мълчание. Очаква се, днес, прокуратурата да им повдигне и нови обвинения.


