BG EN

Шефката на Психото в Курило ги приключи: Същите десни сектанти се радваха на убийството на Даря Дугина и си правеха селфита от наводнените карловски села

Акценти

Шефката на Психото в Курило ги приключи: Същите десни сектанти се радваха на убийството на Даря Дугина и си правеха селфита от наводнените карловски села

78919
на 16.12.2023
Шефката на Психото в Курило ги приключи: Същите десни сектанти се радваха на убийството на Даря Дугина и си правеха селфита от наводнените карловски села
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Директорката на психоклиниката в Курило Цветеслава Гълъбова публикува остър коментар срещу радателите на разрязването на Паметника на Съветската армия.

препоръчано

Ето какво написа тя:

Преди повече от година една българска “лекарка”, при това педиатърка - г-жа Таня Андреева, не можа да се въздържи и изрази бурната си радост от една човешка смърт - на Дария Дугина, едни други представители на тази общност с характеристиките на секта, си правиха селфита от наводнените карловски села - “на кални бани сме”, един от техните глашатаи с академична титла - обичайно некъпан и доволно напит, обижда и кълне на воля след третата пърцуца, една също преподавателка във ВУЗ, но в СУ, мразеща сапуна и водата, храчи по фолклора ни и всичко българско,а сега оргазмира, споделяйки снимки от вандалщината. Един друг виден от всички страни техен представител с дълбоки и сочни тъмночервени корени, също стене от кеф, пускайки снимка след снимка.

Знаете ли какво ги обединява - омразата, злобата и комплексарщината. Куца им яко емоционалния интелект, просто го няма. Ще дойде края и на на това падение и срам, но щетите върху обществото ще са непоправими. Силно разклатените в последните 34 тодини морални а духовни устои на нашия народ допълнително ерозират, когато управлението на страната и в ръцете на толкова тежко дефицитарни представители на нашия биологичен вид.

Тежко ни, но ще оцелеем.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК