ГОРЕЩО
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
ЧАС ПИК
Шефката на ЦИК обяви къде гласуването е започнало на хартиени бюлетини заради гафове с машините
33209
на 11.07.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В секции От 25 и 26 МИР София, Варна и Бургас има проблеми. Някои има технически проблем. В момента се изяснява какви точно са проблемите. За някои места ще се вземе решение дали ще се премине в хартия. Това обяви пред Би Ти Ви председателката на ЦИК Камелия Нейкова.
препоръчано
„Снощи не е имало проблем. Имаше информация за 5 секции. Една в Велико Търново, Брусарци, Карнобат и Добрич, трябваше да започне на хартия гласуването“, разкри Нейкова.
„Към този час няма други проблеми“, обяви Камелия Нейкова.
Тя каза, че в чужбина са били извършени промени в СИК-овете, което се случвало на всички избори. Имало резервни членове, които да заменят такива, които не се явят в последния момент.
свързани новини
ЦИК: В 10 секции в страната има проблеми с машинното гласуване
24908
на 11.07.2021
ЦИК са категорични: Няма как да се хакнат 11 000 машини
9506
на 09.07.2021
Първи гаф с машина за гласуване в Пловдив, изви се опашка
24825
на 11.07.2021


