BG EN

Шефът на агенцията за сигурност на САЩ се оттегля заради разкритията на Сноудън

ХИТ СВЯТ

Шефът на агенцията за сигурност на САЩ се оттегля заради разкритията на Сноудън

3234
на 17.10.2013
Шефът на агенцията за сигурност на САЩ  се оттегля заради разкритията на Сноудън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Директорът на Агенцията за национална сигурност на САЩ ген. Кийт Алекзандър и заместникът му се оттеглят в следващите месеци заради разкритията за методите й, направени от Едуард Сноудън, предаде Ройтерс.

препоръчано

Очаква се Кийт Алекзандър да се оттегли до март или април следващата година, което ще позволи на президента Барак Обама да реорганизира изцяло работата на агенцията. Двамата мъже напускат доброволно, но анонимни източници от агенцията свързват решението им с разкритията, направени от къртицата в ЦРУ, който в момента се укрива в Русия.

Сноудън има още тайни, които ще разкрие, заяви баща му Лон на летището в Ню Йорк при завръщането му от Русия, където двамата се срещнаха на тайно място. Той посъветвал сина си да остане в Русия и да не се връща в САЩ. "Едуард се чувства добре и му е комфортно в Русия", заяви бащата.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК