ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скандалният началник на ВиК-Варна Валентин Вълканов (на снимката вдясно) насъска мутри срещу журналисти. Това стана преди минути на митинга срещу него в морската столица.
препоръчано
"Махай се оттука бе, боклук!” Ще те убия! Ще ти е*а майката!”, разкрещя се здравеняк срещу представител на медиите, дошъл да отрази справедливия гняв на хората.
Освен каруцарската обида, журналистът бил наплют от бабаитите.
Вълканов отдавна е нарочен за смяна. Той е известен на варненската общественост като политически хамелеон, който прави всичко възможно да си осигури разкошен живот на гърба на хората. В момента зад гърба му са само няколко негови служителки, които щедро премира.


