ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военномедицинска академия (ВМА) не е във фалит, пише в. Преса. Директорът на специализираното здравно заведение генерал Стоян Тонев отрече, че водената от него институция е в банкрут.
препоръчано
Той обаче потвърди, че просрочените задължения на Военна болница са 55 млн. лв. По този начин Тонев коментира коментира дискусията по време на последното за тази седмица заседание на Министерския съвет, на което се обсъждаше и състоянието на ВМА.
Военният министър Ангел Найденов помолил средства за спасяването на военна болница. Най-остра тогава била вицепремиерът Даниела Бобева. Тя е заявила: Там, където има проблем с мениджмънта, той просто трябва да се сменя.
Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
3839
преди 32 минути
12-годишно момиче падна в шахта в София
5035
преди 45 минути


