ГОРЕЩО
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
ЕКШЪНЪТ С ОТВЛЕЧЕНАТА НАТАЛИЯ: Полицай, задържал похитителя Асен, разказа за акцията
Фалшификаторката на подписи Лена Бориславова регистрира либерално НПО, борещо се "правосъдие" - вижте кои скандални лица влизат в него (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепремиерът и министър на вътрешните работи Румяна Бъчварова прие оставките на шефа на Гранична полиция Антонио Ангелов и на заместника му Йотко Андреев, предава 24 часа.
препоръчано
Поводът е търга, при който транспортирането на нелегални мигранти бе възложено на обвинен в трафик на хора траспортен бизнесмен. Човекът, подписал изпълнението на поръчката, е Йотко Андреев.
Още вчера по разпореждане на ръководството на МВР започна обстойна проверка и преглед на процедурата. Проверката ще продължи до изясняване на всички детайли.
свързани новини


