ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
Тежка катастрофа затвори пътя София-Варна
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на "жълтия" протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК ТV! Олигархът Пламен Бобоков на крака при служебния министър на транспорта Корман Исмаилов - мълчи дали жена му е искала да бъде част от ДПС (ВИДЕО/СНИМКИ)
Ето каква е истинската цел зад безпрецедентната чистка на служебното правителство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от ръководителите на автомобилната корпорация "Нисан" и пръв президент на подразделението й в САЩ Ютака Катаяма почина на 105-годишна възраст, пише Vesti.bg.
препоръчано
На Катаяма се дължи разширяването на производството на "Нисан" от автомобили икономичен клас към спортни и полуспортни коли. Смятат го за "баща" на серията Z-car, която се произвежда от 1969 г. до наши дни.
Той има принос и за производството на икономичния Datsun 510, наричан от автолюбителите "БМВ за бедни".
„Рено” и „Нисан” намаляват производството си в Русия
8722
на 19.12.2014


