BG EN

Шефът на "Пирогов": Готови сме със спешни екипи за новогодишната нощ

Животът днес

Шефът на "Пирогов": Готови сме със спешни екипи за новогодишната нощ

21176
на 31.12.2017
Шефът на Пирогов: Готови сме със спешни екипи за новогодишната нощ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две са най-честите причини за инциденти на Нова година - прекалена употреба на алкохол или пикантни храни и неправилно използване на пиротехнически средства. Не трябва да се правят никакви опити да се върши нещо на място, по най-бързия начин трябва да бъде направена мокра превръзка с подръчни средства и веднага да се потърси лекарска помощ в най-близкото лечебно заведение. Това каза за БНТ проф. Асен Балтов, директор на "Пирогов", който потвърди, че болницата е готова и има засилени екипи за новогодишната нощ.

препоръчано

"Повече от шест месеца имаме друг тип на контрол, засилена контрол-карта от МВР и от охраната, която обслужва "Пирогов". Имаме възможност и сме подготвени да не се случват инциденти. Надявам се 2018 г. да е малко по-добра. Нека всички да са живи и здрави. Желая на всички да имат усещането, че работят в най-добрата и уважаваната болница в България", заяви проф. Балтов.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК