ГОРЕЩО
Нидерландска следа в Банско: НОВА ВЕРСИЯ за заплетения случай с наши и чужди младежи
Съдът в Кочани отново отказа на Ива Михайлова лечение в България - МВнР с остра с позиция
ГОРЕЩО ПРОУЧВАНЕ! Шефът на "Галъп": Правителството е с положителен рейтинг, а рейтингът на Радев се припокрива с него
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парадоксално, но факт! Шивашки цех в Търговище, в който се дават 700 лева заплата, коледни бонуси по 200-300 лева и други привилегии, има сводни работни места, а няма кандидати, въпреки безработицата, предаде Нова тв.
препоръчано
„Макар да има ръст на заплатите, процесът трябва още да се ускори, защото липсата на работна ръка става тенденция”, коментира Пламен Димитров, президент на КНСБ. „Трябва да свикваме, че българските работници ще стават все по-изискващи към работодателите”, допълни той.
В много от секторите икономиката може да си позволи по-високи заплати за сметка на печалбите на работодателите, допълни Димитров.
Пороен дъжд и градушка се изсипаха край Силистра
1374
преди 8 минути
Нивото на Дунав падна под минус 100 см, кораб заседна край Белене
8436
преди 7 часа
155 тона вода изсипали два "Кугър"-а върху пожара на магистрала "Тракия"
9354
преди 7 часа
Заради горещините: Раздават безплатна минерална вода във Враца
6192
преди 8 часа


