ГОРЕЩО
ПИК TV! Росица Кирова: Ако не спрем да разрушаваме дома си и всеки път да започваме отначало, няма да вървим напред - надявам се на честни избори (ВИДЕО)
Жълт код за интензивни валежи е обявен за утре в Южна България (КАРТА)
Росен Желязков се срещна и с австрийския канцлер Кристиан Щокер
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Проговори Валери, който е имал сексуална връзка с Иво Калушев. Бившият ученик на гуруто подал сигнал в МВР по времето на Рашков, проверката не стигнала до прокуратурата
Желязков пред Мерц: Имаме необходимия потенциал да разширим приноса си в автомобилната индустрия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Музикалната звезда Шинейд О`Конър вече е баба. Певицата, която е на 48 години, се е сдобила с внук от по-големия си син Джейк и неговата приятелка Лиа. Радостната новина звездата съобщи в социалната мрежа "Фейсбук", където написа, че винаги е искала да стане баба.
препоръчано
"Всъщност това е и единствената причина да имам деца", пошегува се изпълнителката. Джейк, който е на 27 години, е най-големият син на Шинейд и е дете от първия й брак с музикалния продуцент Джон Рейнълдс. /БГНЕС /
О`Конър завладя фест в Будапеща
5749
на 21.04.2015


