BG EN

Шиникова и Терзийска грабнаха титлата в Созопол

Тенис

Шиникова и Терзийска грабнаха титлата в Созопол

5097
на 03.10.2015
Шиникова и Терзийска грабнаха титлата в Созопол

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поставените под номер 1 българки Изабелла Шиникова и Джулия Терзийска спечелиха титлата на двойки от турнира по тенис на червени кортове "Sozopol Santa Marina Cup" с награден фонд 10 хиляди долара, съобщи Гонг.

препоръчано

На финала Шиникова и Терзийска победиха лесно с 6:2, 6:1 срещу номер 2 в схемата Ана и Шарлоте Класен от Германия, а двубоят продължи само 42 минути.

23-годишната Шиникова завоюва 22-ата си титла на двойки в състезанията на ITF и седма за настоящия сезон.

19-годишната Терзийска има общо шест трофея при дуетите в кариерата си, пет от които през 2015 година.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК