ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шкаф вместо олтар. Така вече втора година благоевградското село Изгрев посрещна Великден в своя недостроен храм, предава Би Ти Ви.
препоръчано
Хората малко по малко събират пари, за да го завършат, но бяха там нетърпеливи и миналата нощ за Христовото Възкресение.
Заедно с благодатния огън в село Изгрев пристигна и надеждата, че скоро храмът ще бъде построен.
Черквата, която ще носи името на закрилника на българския народ - Свети Иван Рилски, се строи бавно. Заради липса на средства вече две години шкаф от кметството играе ролята на иконостас.
Вярата на местните и надеждата, че скоро ще имат храм вчера сутрин отново ги доведе там с яйца и козунаци.
Мощна буря с градушка помете Монтана
18239
преди 10 часа
Пожар пламна в депо за гуми във Варна
10074
преди 12 часа
Втори ден издирват 75-годишен мъж в района на село Фотиново
10646
преди 16 часа
Варненски рибари извадиха 10 тона отпадъци от Черно море
12270
преди 19 часа


