ГОРЕЩО
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Зловещо верижно меле на Северната тангента, има затиснати хора (СНИМКИ)
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ШАРЕН СВЯТ
Шок: 42-годишна американка правила секс със съученици на непълнолетните си дъщери
7780
на 10.10.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Срещу 42-годишната Корал Лайтъл от Калифорния са били повдигнати обвинения за сексуално насилите, заради това, че правила секс със сученици на дъщерите си, които тогава били на 14 и 15 години, съобщава „Дейли Мирър”.
препоръчано
Един от тийнейджърите, с които Лайтъл прави секс, признал, че го направил с нея три пъти, като за последно това станало на 5 октомври 2017 година.
Сексуалното насилие било разкрито, когато родителите на момчето открили в телефона на сина си негова снимка с разсъблечената Лайтъл.
Жената се признала са винавна, като посочила че причина за случилото се била нейната ниска самооценка и депресията, в която била след смъртта на сестра й.
Превод и редакция: ПИК
НОВО 20: Звездите махат силикона
55207
на 29.04.2026
Андреа подрежда благотворителна изложба
26881
на 29.04.2026
10 тенденции при педикюра за лято 2026
5838
на 28.04.2026


