ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Аптекарка е най-новото попълнение в чалгата. Марая е завършила фармацевтика, но решила да пробие като певица и да се пробва в лекия жанр.
Новата фолк дива споделя, че музиката е голямата й любов. Но, за да е още по-силен пробивът й в лекия жанр, тя залага на провокацията да премери дупара с емблематичното барабанче на американския рап—този на Ники Минаж, пише в. "Телеграф".
Марая пише и поезия, неин е текстът и на първата й песен „Ела ме виж”, който си пусна с колегите Ерик и Мънки в ефира на Фен тв.
препоръчано
свързани новини
Фолк певецът Вилислав притисна голия Джъстин Бийбър
23576
на 06.06.2018


