Шок! Без Полша и Франция на четвъртфиналите на Евро 2017 по волейбол за мъже

Волейбол

12710
на 31.08.2017

Отборите на Словения и Чехия поднесоха суперсензации в плейофите за влизане в четвъртфиналите на Европейското първенство по волейбол за мъже, което продължава в Полша.

Тимът на Словения, който на предишния шампионат на Стария континент игра финал, отстрани отбора на домакина Полша, побеждавайки с 3:0 гейма (25:21, 25:21, 25:19) и само 81 минути игра.

Отборът на Чехия елиминира защитаващият титлата си отбор на Франция, след успех с 3:1 гейма (25:21, 21:25, 25:21, 25:20).

Така на четвъртфиналите в Краков днес играят Сърбия –България и Русия – Словения. В Катовице са Германия срещу Чехия и Белгия срещу Италия.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)