BG EN

ШОК В БЛАГОЕВГРАД: Жена напръска с лютив спрей своя позната и запали с електрошок лицето й

ГОРЕЩО
Крими

ШОК В БЛАГОЕВГРАД: Жена напръска с лютив спрей своя позната и запали с електрошок лицето й

20421
на 24.04.2025
ШОК В БЛАГОЕВГРАД: Жена напръска с лютив спрей своя позната и запали с електрошок лицето й
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена е със сериозни изгаряния по лицето и шията след нападение във филиала на Спешна помощ в Ботевград. От полицията в града съобщиха, че по случая вече има задържана.

препоръчано

На полицейските служители пострадалата разказала, че пред кабинет в болницата нейна позната я е напръскала със спрей, допряла е електрошок в шията ѝ, след което спреят се е възпламенил.

Заподозряната за деянието е установена и задържана за срок до 24 часа, съобщава Нова телевизия. Тя е предала доброволно електрошока и лютивия спрей. Изяснено е, че между двете жени има стара вражда. По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопа на Алена за празничния 6 май - съдбата дава шанс на Близнаците, успехът намигва на Раците САМО В ПИК: Топ хороскопа на Алена за празничния 6 май - съдбата дава шанс на Близнаците, успехът намигва на Раците
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 1
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК