ГОРЕЩО
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек е загинал, след като малолетен открил огън в препълнен автобус в Ню Йорк, съобщава РИА Новости. Инцидентът се е случил в четвъртък, но информацията за него става известна едва сега.
14- годишно момче произвело няколко изстрела в автобуса. Загинал е 39-годишен мъж.
Стрелецът се е опитал да избяга, укривайки се в тълпата, но бил заловен. Пътниците били в шок, когато детето открило огън и по чудо няма още жертви.
препоръчано


