ГОРЕЩО
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Перничанин на 62 г. е намерен мъртъв до жилищен блок, съобщи ОД на МВР. Сигнал на тел. 112 бил подаден около 7.00 ч. вчера. Граждани съобщили, че на ул. "Св.св. Кирил и Методий" до жилищен блок лежи мъж, който най-вероятно е починал. Екипи на полицията идентифицирали трупа на живеещ в блока.
препоръчано
По първоначални данни човекът е паднал от тераса на седмия етаж и е починал от получените травми. При първоначалния оглед и аутопсията било установено, че има множество травматични увреждания и рана на гърдите.
Образувано е досъдебно производство.
ТРАГЕДИЯ В ПЕРНИК! Мъж заспа и се задуши при пожар
23067
на 11.02.2017
Трагедия! Мъж падна и умря в заведение в Перник
15591
на 14.01.2017


