ШОК! Втородивизионен тим изхвърли Байерн от турнира за Купата на Германия

4386
на 14.01.2021

Носителят на Купата на Германия по футбол Байерн отпадна още на 1/16-финалите в настоящото издание на надпреварата.

Суперфаворитът от Мюнхен бе шокиран от втородивизионния Холщайн (Кил) след изпълнение на дузпи. В редовното време двата тима не излъчиха победител и направиха 2:2, след като домакините изравниха късно в добавеното време на мача.

Серж Гнабри откри резултата за баварците в 14-ата минута, но Фин Бартелс изравни в 37-ата. Льорой Сане отново изведе мюнхенци напред в 48-ата минута, но в 5-ата минута на добавеното време Хауке Вал вкара за 2:2 и прати мача в продължения. Там голове не паднаха, а при дузпите домакините бяха безгрешни и реализираха всичките си изстрели, докато Марк Рока пропусна 6-ата дузпа за Байерн и това се оказа решаващо.

ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО) ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО)