ГОРЕЩО
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Диво прасе се разходи из тунел ”Витиня” на магистрала "Хемус". На помощ на заблуденото животно се притекли служители на фирма за пътна помощ.
препоръчано
Те съпроводили животното с колата си, за да предотвратят евентуален инцидент. Минути по-късно, след като минал през целия тунел в посока София, глиганът се скрил в гората.
"Глиганът беше доста едър екземпляр. Поне около 120 килограма. И се разхождаше съвсем спокойно в тунела”, разказа пред Нова телевизия Николай Николов, който е идвал от Ботевград и е ескортирал с автомобила си дивото прасе до напускането му на тръбата на тунела.
свързани новини
Германски нудист погна глиган, крадец на лаптопи
23892
на 08.08.2020
Свиреп глиган разпори мъж по време на лов
100929
на 19.01.2020



