ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилот на „Боинг 737” на „Турските авиолинии” е натиснал погрешно бутона за сигнализиране за отвличане, докато се е опитвал да извърши аварийно кацане на летището във Виена заради опасност от разхерметизиране, съобщава РИА Новости.
Самолетът е извършвал полет от Франкфурт към Истанбул, когато от тавана са започнали да падат кислородните маски. Сред пътниците е настанала паника. В същото време пилотът е изпратил погрешено сигнал за отвличане. След получаването на сигнала диспечерът се е опитал да се свърже с екипажа на самолета, но не е получил отговор.
Тогава във въздуха са били вдигнати два изтребителя, които са придружили машината до кацането й във Виена.
препоръчано


