Шок за "драконите"! Дунав аут от Лига Европа! А Херо и Иртиш...

30618
на 06.07.2017
Шок за драконите! Дунав аут от Лига Европа! А Херо и Иртиш...

Дунав е аут от Лига Европа. Загуба за "драконите" с 0:2 от Иртиш на стадиона в Русе. Първата среща завърши с успех на тима от Павлодар с 1:0. Така отборът, ръководен от Димитър Димитров - Херо, продължава към втория квалификационен кръг на турнира.

Реваншът започна кошмарно за домакините. Гол на Машлак след центриране от корнер в 6-ата минута - 0:1. Карагерен остана сам срещу вратаря в 14-ата минута, но не съумя да реализира за русенци. Резултатът се запази без промени до почивката. Така Дунав се нуждаеше от 3 безответни гола през второто полувреме на срещата в Русе, за да стигне до двубои с Цървена звезда в следващия кръг на ЛЕ. Уви, още едно попадение за гостите - Дарабаев бележи в 88-ата минута. Така казахстанците триумфират след 2 победи без допуснат гол срещу "драконите". Херо и Иртиш изглеждат трудно препятствие дори и за Цървена звезда.

ДУНАВ: Антонов, Петков, Патев, Аясс, Карагерен, Будинов, Шопов, Димов, Милчев, Хубчев, Костадинов.

ИРТИШ: Лория, Кислицин, Дарабаев, Родриго Антонио, Фофана, Даутов, Живкович, Гетериев, Карлос Фонсека, Машлак, Бугаев.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)