Шок за Байерн в Шампионска лига! (ВИДЕО)

ВИДЕО

12864
на 23.11.2016

Отборът на Байерн претърпя тежка загуба в групите на Шампионска лига. Грандът инкасира три попадения при гостуването си на Ростов. Баварците от своя страна реализираха 2 гола и така след сериозен трилър Ростов се наложи с 3:2 в мача. Резултатът е неприятен за гранда от Мюнхен, защото баварците почти сигурно остават втори в групата и може да имат изключително труден жребий за осминафиналите.

Дъглас Коста откри в 36-ата минута за гостите, след това последваха две попадения за Ростов между 44-ата и 49-ата минута. Вторият гол на руснаците бе от дузпа. Бернат изравни в 52-ата минута, а Нобоа донесе победата на Ростов, реализирайки в 66-ата минута.

Нойер не игра в мача и това се отрази на представянето на Байерн. Отсъствието на Мануел се забелязва отчетливо и при победното попадение в мача. Дали Нойер можеше да отрази това изпълнение на Нобоа?

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)