Шок за Барса срещу Гранада

Топ новина

4864
на 30.04.2021

Барселона претърпя шокираща загуба у дома от тима на Гранада и пропусна уникалната възможност да поведе в класирането на Примера дивисион. В отложен мач от шампионата, Гранада се наложи изненадващо с 2:1 на "Камп Ноу", а успехът за гостите в двубоя дойде след обрат.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Резултатът на "Камп Ноу" бе открит в 23-ата минута след великолепна комбинация между Антоан Гризман и Лионел Меси, завършена от аржентинеца. Гризман получи в наказателното поле и след като се обърна елегантно покрай бранител на гостите, с лекота изведе Лео Меси отляво, който стреля от малък ъгъл, за да прати топката до левия страничен стълб на вратата.

Футболистите на старши треньора Диего Мартинес дочакаха своя миг в 64-ата минута, когато гостите изненадващо стигнаха до изравняване на резултата. След много груба грешка на Мингеса, който не успя да пресече пас по диагонала и позволи топката да мине през краката му, коженото кълбо попадна в Мачис на левия фланг. Атакуващият футболист на Гранада напредна няколко метра и с премерен удар успя да порази целта.

Две минути след изравнителния гол на гостите, наставникът на Барселона Роналд Куман бе изгонен на трибуните с директен червен картон най-вероятно заради невъздържана реакция или реплика към съдията.

Кошмарът за домакините стана пълен десетина минути преди края на срещата, когато гостите осъществиха пълен обрат на резултата. След атака по лявото крило Адриан Марин центрира много добре в наказателното поле, Пике увисна и не успя да отиграе топката, която попадна на главата на Хорхе Молина, а той я насочи в мрежата на Тер Стеген, информира БНР.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
СКАНДАЛНО БЕЗДЕЙСТВИЕ: Още не са разпитвали Бойко Рашков и Асен Василев за ОПГ-то в митниците (ВИДЕО) СКАНДАЛНО БЕЗДЕЙСТВИЕ: Още не са разпитвали Бойко Рашков и Асен Василев за ОПГ-то в митниците (ВИДЕО)