ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Радев лети за Брюксел - влиза в битка с други европейски лидери за разпределянето на 400 млрд. евро
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе в парламента пакет от важни законопроекти (ДОКУМЕНТИ)
ГОРЕЩО ОТ СЪДА. Общо седмина от "Калашниците" остават зад решетките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Получилите червени картони след края на реванша срещу ФК Рига Николай Бодуров и Кристиян Малинов няма да играят в първия двубой на ЦСКА София срещу Копенхаген.
препоръчано
Това стана ясно, след като двамата бяха санкционирани от УЕФА за по три двубоя. Те вече изтърпяха единия мач от наказанието, който бе първата среща срещу Адмира Вакер, но ще трябва да пропуснат както реванша в Австрия, така и първия сблъсък от третия предварителен кръг на Лига Европа срещу датския Копенхаген.
Както е известно още на 24 юли, че Малинов и Бодуров ще получат наказания от по 3 мача, макар че ЦСКА до последно се надяваше те да са по-леки, особено това за защитника.
свързани новини
ЦСКА не допусна изненада срещу Витоша (ВИДЕО)
12743
на 29.07.2018
Официално: Кристиян Малинов преподписа с ЦСКА
11590
на 28.07.2018


