ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ЧАС ПИК
Шок! Ивет Лалова настанена в хотел за проститутки на Световното по лека атлетика
8166
на 19.08.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ивет Лалова и останалите звезди на световното първенство по лека атлетика са били настанени в хотел в Москва, който е...център на сексбизнеса в руската столица!
Хотел „Космос", където бяха отседнали 156 делегации на световното първенство по лека атлетика, е меката на сексиндустрията в Москва, разкрива нигерийският журналист Оночие Анибезе пред „24 часа".
препоръчано
Работели здраво няколко стрииптийз бара, а класни девойки предлагали масаж. „Всичко това е легално, с платени данъци. Най-важното е, че всичко е в рамките на добрия вкус. А има и хора от световното, които се възползват. Вчера единият от италианските треньори директно ми каза, че отива на секс-масаж", обяснява Оночие.
свързани новини
Транспортни неволи тормозят Ивет Лалова в Москва
5674
на 15.08.2013
Ивет Лалова: За мен 2013 година е малко каръшка
16184
на 15.08.2013
Кабинет и общини ще проведат национална среща
2956
преди 25 минути
ГОЛЯМА ВЯРА: Празнуваме трима светии, направили нещо велико
4678
преди 28 минути
НАПРЕГНАТ ДЕН: Депутатите гласуват новия дълг
3320
преди 36 минути


