BG EN

ШОК! Корабчето от Бургас за остров Света Анастасия потъна в морето

Региони

ШОК! Корабчето от Бургас за остров Света Анастасия потъна в морето

50218
на 27.02.2018
ШОК! Корабчето от Бургас за остров Света Анастасия потъна в морето
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Туристическият кораб за летни круизи "Кук“, който поддържа и постоянни курсове до остров Света Анастасия край Бургас, потъна на пристанището в Поморие. 

препоръчано

Той е бил ненадеждно швартован и вълните са го блъскали в кея, съобщи за "Дарик" жителят на града Петър Кирилов.

"Силното вълнение го разби в кея. Мястото, където е акостирал не е дълбоко и затова е потънал наполовина. Достатъчно е повреден, за да не може повече да се използва. Няма жертви и пострадали, щетите са само финансови“.

В новото пристанище също има поражения от бурята. Висока вълна там е събрала рибарските лодки. Потънали няма, няколко са потрошени.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК