BG EN

ШОК НА "ЛАУТА"! Мартин Камбуров напусна Локо (Пловдив)! Христо Крушарски изригна: Писна ми от лигльовци

Футбол

ШОК НА "ЛАУТА"! Мартин Камбуров напусна Локо (Пловдив)! Христо Крушарски изригна: Писна ми от лигльовци

39428
на 14.07.2017
ШОК НА ЛАУТА! Мартин Камбуров напусна Локо (Пловдив)! Христо Крушарски изригна: Писна ми от лигльовци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Истински трус разлюля Локомотив (Пловдив) в часовете преди началото на новия сезон в Първа лига. Легендата на "смърфовете" Мартин Камбуров напусна "Лаута".

препоръчано

Новината беше обявена лично от собственика на "железничарите" Христо Крушарски. Според него желанието на нападателя е било такова, като не е имало скандали при раздялата. Все още не е ясна причината за решението на най-добрия реализатор в българския футбол сред действащите футболисти.

"Камбуров сам пожела да си тръгне. Този път обаче аз няма да го спирам. В понеделник ще се видим и ще му подпиша освобождаването. Писна ми от хора, които искат да си нареждат нещата според тях. Не може да ми се лигавят постоянно футболистите", изригна Крушарски пред "Трибуна Пловдив".

"В други държави има играчи, които не си получават заплатите с по цели пет месеца, това си говорихме с колеги от чужбина. Тук за една заплата мрънкат постоянно", сподели още Крушарски.

"В понеделник в 16:00 часа ще се разплатя с всеки един футболист. Ще им дам заплатите и ще им кажа няколко приказки. Някои вече си мислят, че са повече от другите българи, които работят в тази страна. От сега нататък в този клуб ще има ред, защото тази разпасана команда е само при нас", коментира също така президентът на Локо. 

Договорът на 36-годишния Камбуров с тима бе до края на сезона и той смяташе след това да прекрати кариерата си.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК